تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
مرکز الکترونیک طهران
خرید دریل مگنت
مجسمه برنجی کوچک شاهمرادی
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
معرفی معروف ترین طراحان محصول در جهان

ابزار صنعتی

معرفی انواع تجهیزات صنعتی و الکتریکی و غیر الکتریکی

معرفی معروف ترین طراحان محصول در جهان

 8 مشهورترین طراح محصول که باید دنبال شوند

بنابراین بیایید با پیشگامان طراحی محصول در قرن 21 شروع کنیم ، سپس در سال 2021 به بهترین بهترین ها برسیم. بدون هیچ گونه بحث بیشتر ، بیایید برویم:
 
1- Jony Ive- مدیر ارشد طراحی سابق اپل
همه می دانیم که اپل از سال 1976 سفیر نوآوری بوده است و جونی آیو از سال 1992 پشت این نوآوری ها بوده است.
 
او طراحی محصولات نمادین اپل مانند اولین iPod ، iPhone و iPad را رهبری کرد. او و تیم متشکل از 15 نفر ، که سالها با هم کار کرده اند ، یک دفتر خصوصی داشتند که فقط به طراحی محصولات پیشگام اپل اختصاص داشت.
 
طراحان محصول jony ive
منبع: اپل بدون جانی آیو چه خواهد کرد؟
من در سال 2019 اپل را ترک کردم ، با این حال علاقه او به محصول و طراحی صنعتی هرگز کاهش نیافته است. او در حال حاضر صدراعظم کالج سلطنتی هنر واقع در لندن است و در شرکت طراحی خود ، LoveFrom فعالیت می کند.
 
2- J Allard- مدیر ارشد سابق تجربه در مایکروسافت
نیمی دیگر از اپل از نظر نوآوری در محصولات مسلماً مایکروسافت است. و J Allard ، مدیر ارشد تجربی سابق مایکروسافت در بسیاری از این نوآوریها در طول سالهای طولانی فعالیت خود در این شرکت به عنوان مدیر اجرایی نقش اساسی داشت.
 
اگرچه او سفر خود را در مایکروسافت به عنوان مدیر برنامه ای که به توسعه فناوری شبکه کمک می کند ، آغاز کرد ، اما پس از بنیان گذاری پروژه Xbox در 1999 و تبدیل شدن به CTO و CXO Entertainment و شانس این را داشت که ایده های طراحی خود را به جهان متصل کند. بخش دستگاه ها
 
او در تقریباً 20 سال فعالیت خود در مایکروسافت بیش از 30 محصول را به بازار عرضه کرد که شامل برخی از پروژه های مورد علاقه ما در مایکروسافت مانند Xbox و تعدادی از پروژه های بدون عملکرد دیگر مانند Kin و Zune است.
 
او در حال حاضر مدیرعامل شرکت خود Project 529 است ، که به خاطر خدمات ثبت نوآورانه دوچرخه که به کاهش چشمگیر سرقت دوچرخه کمک کرده است ، مشهور است.
 
3- جولی ژو- معاون سابق طراحی محصول در فیس بوک
جولی ژوئو معاون سابق طراحی محصول در فیس بوک است ، و در حال حاضر صدای مهمی در طراحی و مدیریت محصول ، همچنین مدافع بزرگ داده ها است.
 
او در 13 سال حضور خود در سرویس (فیس بوک) از 8 میلیون کاربر به بیش از 2 میلیارد نفر کمک کرد. او روی محصولاتی از جمله News Feed and Stories ، Groups ، ویدئو ، تجارت و محل کار کار کرده است. "
 
منبع
جولی در حال حاضر مقالاتی در مورد نشریه متوسط ​​خود ، سال شیشه ، می نویسد و مرتباً از طریق خبرنامه شیشه به دنبال طراحی افراد است.
 
همچنین ، او در حال حاضر به تیم ها درباره ساخت محصولاتی که مردم در Inspirit دوست دارند ، مشاوره می دهد.
 
وی دیدگاه فوق العاده ای در زمینه ساخت محصولاتی دارد که با داده پشتیبانی می شوند و تجربه زیادی در مدیریت تیم های طراحی دارد ، وب سایت او را بررسی کنید.
 
4- Luke Wroblewski- مدیر محصول در Google
لوک وروبلوسکی مدیر محصول Google است ، مدیرعامل سابق و بنیانگذار Polar (در سال 2014 توسط Google خریداری شد) ، و مدیر ارشد سابق محصولات و بنیانگذار Bagcheck (در سال 2011 توسط توییتر خریداری شد).
 
گذشته از حرفه موفق او به عنوان یک کارآفرین ، او صدای قوی در UX و طراحی محصول وب است. او نویسنده سه کتاب محبوب در زمینه طراحی است: Mobile First ، Web Form Design و Site-Seeing: A Visual Approach to Web Usability.
 
علاوه بر این ، او عضو سابق هیئت مدیره بنیاد طراحی تعامل و بنیانگذار آژانس مشاوره محصول و طراحی خود LukeW Ideation & Design است.
 
طراحان محصول گنگ هستند
گذشته از آنچه این روزها در توییتر خود به اشتراک می گذارد ، او کتابخانه ای قوی از مقالات و ارائه های خود دارد که حاصل 26 سال تجربه طراحی وی است.
 
وب سایت او را بررسی کنید.
 
5- ناتان کرتیس- مشاور سیستم های طراحی در Eightshapes
ناتان یکی از بنیانگذاران Eightshapes است ، شرکتی که محصولات مبتنی بر وب را با محوریت UX های زیبا طراحی می کند.
 
او در سالهای گذشته در بسیاری از رویدادهای طراحی ظاهر شده است ، تیم های طراحی سیستم را در شرکت هایی مانند Target ، Discovery Education ، Fidelity ، Marriott ، Cisco و Capital One رهبری کرده است.
 
می توانید او را در Medium دنبال کنید ، جایی که او مرتباً در مورد طراحی می نویسد. و همچنین توییتر خود که در آن ایده ها و بینش های خود را به اشتراک می گذارد.
 
6- Aaditya Ailawadhi- طراح در مایکروسافت
آادیتیا طراح مایکروسافت است و روی UX و طراحی محصول سرمایه گذاری کرده است.
 
"من وقت خود را صرف ساخت محصولات ، خدمات و تجربیات معنی دار ، هدفمند و سرگرم کننده می کنم."
 
- آادیتیا آیلاوادی
او ممکن است دهه ها تجربه طراحی نداشته باشد ، اما او صدای جدیدی در صنعت است ، طراح جوانی که هنگام کاوش ، سفر خود را به اشتراک می گذارد.
 
می توانید نوشته های او را در Medium بررسی کنید یا به کارهای او در سایت او نگاه کنید.
 
7- لارا مندونسا- رئیس طراحی محصول در Bumble
لارا یک رهبر طراحی مستقر در لندن و یک مربی است که به "شیوه های طراحی بهتر برای تغییر رابطه ما با فناوری" معتقد است.
 
او دارای 11 سال تجربه در زمینه تعامل ، هویت نام تجاری ، حرکت ، سرمقاله ، تبلیغات و تصویرسازی است. همچنین ، او در شرکت هایی مانند TransferWise ، HSBC ، Mitsubishi به عنوان طراح کار کرده است.
 
او در حال حاضر رئیس Product Desi است
موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 3 آبان 1400ساعت 16:42 توسط امین دانا نژاد | تعداد بازديد : 47 | |